KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – Zimą!

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podkarpackie Ulubione”. Zimowe wydanie konkursu organizujemy we współpracy z National Geographic. Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w zimowym wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę!

Zapraszamy do udziału w zimowej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku”, którą organizujemy we współpracy z National Geographic. Celem akcji jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia. Każda edycja to inne kolory, inne wydanie naszego pięknego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w bajkowym wydaniu zimowym.

 

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów.

Zgłoszenia i prace należy przesłać za pośrednictwem strony National Geographic http://www.national-geographic.pl/podkarpackie/ do 28 lutego 2018 r. Znajdziecie tam również regulamin konkursu.  

 

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:

- Nagroda Główna – Kamera GoPro Hero 5,

- pobyt w Dworze Kombornia,

- pobyt w Zajeździe pod Caryńską,

- pobyt w Siedlisku Janczar,

- wycieczka z Biurem „Bieszczader”,

oraz wydawnictwa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

 

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć (szczegóły w regulaminie):

  • format JPG
  • rozmiar od 1 do 10 MB
  • maksymalnie 5 zdjęć

 

Fot. Łukasz Boroń

Podobne