Podkarpackie Travel / Podkarpackie Travel | Podkarpackie Travel – regionalny portal turystyczny

Bieszczady z dzieckiem aktywnie

Jeśli chcecie pokazać dzieciom, co to przygoda, przyjedźcie w Bieszczady. Znajdziecie tu niezliczoną liczbę tras nadających się na pierwszą wyprawę z najmłodszymi, niezależnie od tego, czy będą wędrować na własnych nogach, czy jeszcze w nosidle.

PRZEPIS NA BIESZCZADY

Planujesz wyjazd w Bieszczady? Pomożemy ci go zaplanować. Podpowiadamy, jak spędzić czas, które atrakcje wybrać i jakimi trasami powędrować. Mamy propozycje dla każdego. Poznaj nasz przepis na Bieszczady.

UNESCO W PODKARPACKIEM

Logo UNESCO znają turyści z całego świata. Nic dziwnego. Tym niepozornym symbolem, oznacza się dobra ważne dla całej ludzkości, niosące wyjątkową wartość, przekraczającą granice narodowe. Na mapie Podkarpacia znajdziemy aż sześć takich obiektów.

4 NAJLEPSZE SPOSOBY BY „DOŚWIADCZYĆ” BIESZCZADÓW

Gdzie warto pojechać w Bieszczady? Jakie atrakcje turystyczne oferują? Co można robić w Bieszczadach, gdy nie chcesz wędrować po górskich szlakach? Przedstawiamy Wam pełną przygód odpowiedź.

TOP 10 prezentów z Podkarpacia

Szukasz pomysłu na sympatyczny podarek dla kogoś bliskiego lub znajomego, który jednocześnie będzie miłą pamiątką z Podkarpackiego? Oto garść inspiracji.

Podkarpackie Turystyczne TOP 10

Nie wiesz od czego zacząć podróż po Podkarpaciu? Pomożemy Ci wybrać największe atrakcje turystyczne regionu i miejsca w które warto zawitać. Oto Podkarpackie Turystyczne TOP 10.

Aktualności i wydarzenia

Dodano: 30.08.2018

TURYSTYCZNE MISTRZOSTWA BLOGERÓW

Reprezentant Podkarpacia znalazł się wśród ośmiu najlepszych blogerów wyłonionych w organizowanych prze... czytaj więcej

Dodano: 25.06.2018

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – LATO!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w letniej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione &n... czytaj więcej

Dodano: 31.07.2018

PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie!

Odkrywamy podkarpackie miejsca, smaki, historie i ruszamy ku przygodzie razem z twórcami topowych, podró... czytaj więcej

Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
 
 
 
 
 
3
5
7
11
12
13
14
16
18
19
20
24
25
27
28
30
Najbliższe wydarzenia

Nasi partnerzy